Nový e-book o transformaci těla

Zajímá vás, jakými principy se řídí hubnutí nebo nabírání svalové hmoty? Jak efektivně rýsovat a co udělat pro to, aby byla vaše postava pevná a dobře tvarovaná?

I když je posilování skvělým prostředkem pro zlepšení kondice, síly i zdraví, vzhled našeho těla je v každodenním životě stejně důležitý.

[mailmunch-form id=”6758″]

titulka_ebookV knize popisuji základní principy, kterými se řídí transformace těla (snižování tuku a navyšování svalové hmoty). Uvedené principy jsou v podstatě stejné u mužů i u žen, proto je využije naprosto každý, kdo chce vypadat a cítit se lépe.

12 let osobních zkušeností se silovým tréninkem, účast na desítkách soutěží v silovém trojboji a desítkách vzdělávacích seminářů, stovky hodin věnovaných studiu a aktuálně i vedení vlastní tělovičny. Všechno toto mi pomohlo, abych vám mohl na celkem 62 stranách předat stručné informace o tom, jak k proměnám svého těla ideálně přistupovat.

ebook_ukazkaSnímek obrazovky 2016-07-24 v 19.08.11

Kdo jsem? O autorovi…

Jmenuji se Ondřej Houžvička a jsem profesionální silový a kondiční trenér a výživový poradce. Od ledna roku 2016 jsem také majitelem a šéfinstruktorem KB5 Gymu Praha 9. V naší těločvičně pomáháme lidem zdravě se hýbat, zesílit, získat kondici, zlepšit sebevědomí a lépe vypadat.

Svůj čas věnuji také mladým českým reprezentantům a v Českém svazu silového trojboje tak působím jako trenér státní reprezentace mládeže.

Věřím, že by měl být pravidelný silový trénink součástí našeho života stejně jako spánek nebo čištění zubů. Síla je jednou ze základních vlastností zdravého těla a zdraví ztrácíme ve chvíli, kdy se naše síla vytrácí.

Vpřed mě posouvá vnitří motivace a silné hodnoty, které vyznávám. Rád čestně pomáhám ostatním, aniž bych dal přednost komerci. Líbí se mi, když vidím výsledek své práce, a to se mi v tomto případě daří.

Základní formální vzdělání a certifikace:

  • Instruktor cvičení s kettlebells – StrongFirst Girja Instructor Level I
  • Instruktor fitness Ronnie.cz
  • Kouč silového trojboje – IPF Powerlifting Coach Level II
  • Poradce pro výživu Nutris
  • Absolvent celé řady seminářů prestižní silové a pohybové akademie Coregym
  • Absolvent i pořadatel mnoha seminářů školy silového a kondičního tréninku KB5

Pravidelně se učím a spolupracuji s významnými osobnostmi silového tréninku od nás i ze zahraničí. Mezi mé nejvýznamnější učitele patří Pavel Macek (KB5; Wikipedia), Martin Snášel,  Milan Špingl, David Lupač, Aleks Salkin, Michal Mareš a Roman Šulák.

Od dalších osobností jsem se učil na jednotlivých seminářích, mohu zmínit například osobnosti Fabio Zonin, Jon Engum, Dietmar Wolf, Ivan Mach, Petr Růžička.

cover_strong_people_rippetoe_1000

[mailmunch-form id=”6758″]