Náš gym

Čemu se v gymu věnujeme?

Náš gym je startovní bod pro posilování těla i ducha.

Potkáte u nás šikovné instruktory používající chytré a ověřené metody silového a kondičního tréninku.

Díky tomu jsou začátky mnohem jednodušší a systematičtější. Nejde se nezlepšovat, na každého to funguje.

Každého do tréninku zapojujeme individuálně. Podle osobních cílů stanovíme tréninkový plán, naučíme cviky a vysvětlíme vše potřebné kolem toho.

Gym tvoří především komunita jeho členů. Na lekcích se potkává zpravidla stejná skupina lidí, kteří se znají jménem a při trénincích se navzájem podporují.

Snažíme se, aby měly naše tréninky, filozofie a komunita přesah i do jiných oblastí našich životů. Budujeme nové návyky a ty mezi sebou sdílíme. Občas se otužujeme, chodíme na boso, vylepšujeme stravu, čteme knihy a pak o tom diskutujeme.

Jak to u nás vypadá?

Náš příběh

Otevření našeho gymu nastartoval Ondřej Houžvička ve spolupráci s Pavlem Mackem.

Ondřej se začal věnovat cvičení cca v 15 letech jako podviživený sportovní antitalent. Chtěl to změnit.

Pavel je v oblasti tělesného i duševního cvičení uznávanou kapacitou. Od r. 1991 se věnuje čínským bojovým uměním, odjel je studovat do San Francisca i Číny, založil v ČR školu Practical Hung Kyun, fórum o bojových uměních, přispíval do mnoha magazínů. V r. 2009 založil školu silového a kondičního tréninku KB5.

Ondřej a Pavel se poprvé potkali v roce 2014. Ondřej už měl pořádných 118 kg, věnoval se závodně silovému trojboji a síly měl na rozdávání, ale chyběla mu kondice a pohyblivost. Na tréninku v KB5 se mu zalíbil chytrý systém cvičení odolávající hloupým fitness trendům.

V roce 2015 se domluvil s Pavlem na otevření další pražské pobočky KB5 na Praze 9 a v lednu 2016 otevřel s velkou podporou instruktorek Veroniky a Diany nový gym.

Gym se každým měsícem a rokem mění a vyvýjí. Členská základna vzrostla z cca 40 lidí v prvním půlroce na cca 120 lidí na konci roku 2019. Máme v gymu více prostoru a vybavení než na začátku, silnější komunitu a zkušenější instruktory.

Rádi bychom brzy začali pořádat semináře a workshopy pro naše členy na různá zajímavá témata, vylepšili gymovou knihovnu, otevřeli nové lekce a dále budovali komunitu gymu. Protože gym jsou jeho členové.

Jak je hodnocený náš gym?

Chceš stejnou zkušenost?

Zapojte se!

Jste z Prahy?

Přijďte nás osobně navštívit.

První lekce v gymu je zdarma. Můžete se také přijít na lekce nezávazně a pohovořit s instruktory.

Nejste z Prahy?

Sledujte nás na sociálních sítích.

KB5 Gym Praha 9 na Facebooku a Instagramu.

Ondřej Houžvička (šéfinstruktor) na Facebooku a Instagramu.